هشتمین دوره جشنواره شعر گلدسته های سپید با موضوع کنگره شعر ام البنین(س) و به میزبانی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران آغاز شد.

به گزارش دبیرخانه استان تهران؛ هشتمین دوره شعر گلدسته های سپید امسال با موضوع حضرت ام البنین(س) میزبان مسابقات شعر و داستان می باشد که از اوایل آذر ماه و همزمان با ارسال پوستر و فراخوان این مسابقات آغاز شده است.

مسابقات امسال شامل دو بخش می باشد که بخش اول آن با موضوع حضرت ام البنین(س) و به مربوط به رده سنی جوانان و نوجوانان است و بخش ویژه نیز با موضوع مادران و همسران شهداء می باشدکه علاقه‌مندان می توانند در این دو موضوع آثار خود را به شکل شعر کلاسیک، شعر نو و داستان نویسی ارائه دهند.

بنابراین گزارش؛ هشتمین دوره جشنواره گلدسته های سپید با موضوع شعر ام البنین(س) در سطح ملی برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان باید تا تاریخ 20 بهمن آثار خود را از طریق ایمیل، کانال تلگرامی و ارسال به آدرس پستی دبیرخانه ارسال نمایند.

گفتنی است؛ دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران امسال در حالی میزبان هشتمین دوره کنگره گلدسته های سپید است که ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، اداره کل ارشاد استان تهران و حرم حضرت ابوالفضل(ع) نیز در این کنگره مشارکت خواهند داشت.

اختتامیه و معرفی نفرات برتر این مسابقات دهم اسفند ماه سال جاری و همزمان با رحلت حضرت ام البنین(س) برگزار خواهد شد.

جهت اطلاع از نحوه ارسال آثار و آشنایی با چگونگی برگزاری مسابقات می توانید از لینک زیر علاوه بر دریافت بنر کنگره بروشور اطلاعات را دریافت نماید.